streda 12. marca 2014

Someone like you !
V živote každého človeka sú rôzne chvíle. Raz sme hore a inokedy zase dole. Ale plakať sa nikdy neoplatí, pretože vecí sú stále v pohybe a de facto sa stále menia.

 Pri vete „Someone like you. „ si však spomeniem na jednu pre mňa veľkú ženu.  Kašlala na všetkých , ktorý sa jej spočiatku vysmievali. Vedela, čo je jej cieľom a tvrdo si šla za svojím. Dnes je pozná takmer každý, áno reč je o Adele.

Úprimne sa priznám, jej hudba je síce krásna,  ale ešte viac obdivujem ju samotnú ako osobnosť. Je to presne tá žena, ktorá sa postaví na pódium a vie prečo,  tam je. Keby sa však mala  v počiatkoch svojej kariéry zaoberať tým, že jej krivky nie sú ideálne, tak by dnes ešte s najväčšou pravdepodobnosťou sedela niekde doma a zožierala sa výčitkami. Ale ona to neurobila.

Presne to mi na nej imponuje, to odhodlanie a entuziazmus pri jej vystupovaní. Takto by sa mala správať každá žena. Dnes má už aj malé dievča veľké sny, ale je dôležité si uvedomiť, že pre ich naplnenie je potrebné aj niečo urobiť , nielen snívať. Základom je prekročiť vlastný tieň , nech je už akýkoľvek. Nikto predsa nie je dokonalý , ale tým že sa budeme niekde v kúte ľutovať a zatrpknuto nadávať si nijako nepomôžeme. Je potrebné hrdo zdvihnúť hlavu . Každý začínal od nuly , niekto pri tej nule aj ostal a niekto sa po malých krôčikoch dopracoval až k uskutočneniu svojich snov.


Je pravdou a reálne som sa s tým nanešťastie stretla, že niekedy si ľudia posudzovaní na základe ich výzoru, no dnes už viem, že tých ľudí som si reálne nikdy nemala ani len všímať. S ich názormi a postojmi by som to asi nikam nedotiahla. Môžem len ďakovať tomu, že v poslednej dobe som mala možnosť priblížiť sa svojím snom o krôčik bližšie a verte mi, pokiaľ tí ľudia za niečo stoja, tak vás budú aj reálne podporovať. 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára